News

Starlink: Battle for Atlas trafi na PC w przyszłym tygodniu

Małgorzata Trzyna, 25.04.2019 13:42 0

Gra otrzyma także aktualizację Crimson Moon.

Ubisoft ogłosił, że już 30 kwietnia Starlink: Battle for Atlas otrzyma bezpłatną aktualizację Crimson Moon na wszystkich platformach. Wprowadzi ona do gry nowe postaci, misje, wyzwania, w tym tryb, w którym będziemy ścigać się statkami kosmicznymi oraz tryb, w którym zmierzymy się z falami wrogów w Crimson Coliseum.

30 kwietnia gra trafi także na PC. Wersja pecetowa będzie zawierać wszystko, co znalazło się w wersjach na PS4 i Xbox One, będzie ona także kompatybilna z zabawkami powiązanymi z grą. Grę będzie można kupić na Uplay i Steam.

Posiadacze wersji na Switcha będą mogli także sięgnąć po DLC Star Fox (jego cena to 11,99 dolara), które pozwoli zagrać jako członkowie załogi Star Fox (Falco, Peppy i Slippy) oraz zapolować na poruczników Star Wolfa.

Akcja gry toczy się w systemie Atlas, składającym się z siedmiu zróżnicowanych planet. Gracze spotykają tam różne rasy, nawiązują sojusze oraz zbierają załogę pilotów posiadających zróżnicowane umiejętności. Bitwy można toczyć zarówno na powierzchniach planet, jak i w kosmosie. Więcej o grze (bardzo udanej) dowiecie się z naszej recenzji.

najnowsze

Poznajcie Sigmę, nowego bohatera Overwatch

Przez cały weekend twórcy bawili się wyśmienicie drocząc się ze społecznością graczy Overwatcha, którzy usilnie próbowali odgadnąć, kim będą mogli zagrać w najbliższej przyszłości. Teraz już wiedzą.