News

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Patryk Purczyński, 25.04.2019 18:19 0

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.

Layers of Fear 2 ukaże się 28 maja na pecetach, Xboksie One i PlayStation 4 - poinformował w krótkim komunikacie prasowym wydawca gry, firma Gun Media. Tytuł stanowi kontynuację ciepło przyjętej (oceny w granicach 72-78 punktów, w zależności od wersji) pierwszej części, która trafiła na rynek w 2016 roku. "Dwójkę" uświetni głos Tony'ego Todda. Amerykański aktor znany z takich klasyków gatunku jak Noc żywych trupów, Candyman czy Oszukać przeznaczenie użyczy swego głosu w produkcji Bloober Team.

Polski zespół wyspecjalizował się w ostatnim czasie w horrorach psychologicznych. Po tym, jak w pierwszych latach swojej działalności dryfował między gatunkami (i to nie tylko tymi najpopularniejszymi - na koncie studia znajdują się bowiem m.in. gry muzyczne i logiczne), ostatnie dzieła, Layers of Fear i Observer, stanowią wyraźną zmianę tonu.

Niedawno ujawniono wymagania sprzętowe Layers of Fear 2. Jeśli natomiast potrzebujecie bliżej przyjrzeć się polskiej produkcji, obejrzyjcie gameplay z PAX East.

najnowsze