Sferis.pl gra z Bandai na tegorocznym Pyrkonie

gram.pl
2019/04/23 15:01
0
0

Spotkaj się z bohaterami Dragon Ball, Mobile Suit Gundam, One Piece czy Naruto na specjalnym stoisku podczas poznańskiej imprezy.

Sferis.pl gra z Bandai na tegorocznym Pyrkonie

Nie od dzisiaj wiadomo, że Pyrkon tworzą ludzie i chociaż nadchodząca impreza będzie doskonałym miejscem dla wszelkich fantastycznych spotkań, to okazuje się, że podczas tegorocznej edycji będziecie mogli odwiedzić nieobecnych dotąd bohaterów. Dzięki współpracy japońskiego Bandai i sklepu Sferis.pl po raz pierwszy w historii poznańskiego konwentu uczestnicy Pyrkonu będą mogli zagłębić się w epicki świat takich serii jak Dragon Ball, Mobile Suit Gundam, One Piece czy Naruto.

Jednocześnie na wspólnym stanowisku Bandai i Sferis.pl będziecie mogli zapoznać się z szerokim asortymentem produktów spod szyldu Bandai i zaopatrzyć w rozmaite nowości, wśród których nie zabraknie oczywiście kilkuset w pełni ruchomych, bazujących na uniwersum Mobile Suit Gundam modeli GUNPLA, które złożycie samodzielnie bez użycia kleju.

Jednocześnie na stoisku nabędziecie kolekcjonerskie figurki BANPRESTO z bohaterami anime Dragon Ball, Naruto czy One Piece. Wraz z nimi oparte na tej samej konstrukcji co GUNPLA modele Figure-rise Standard poświęcone bohaterom serii Dragon Ball Z.

GramTV przedstawia:

Co najważniejsze, podczas tegorocznego Pyrkonu odbędzie się polska premiera kolekcjonerskich 17-centymetrowych figurek DRAGON STARS z serii Dragon BALL SUPER. Kolekcja obejmuje sześć w pełni ruchomych figurek z wymiennymi akcesoriami, a do każdej z nich dołączono również wybrane elementy siódmej figurki z kolekcji, którą możecie skompletować i złożyć dopiero po nabyciu całej serii.

Wspólne stoisko Bandai i sklepu Sferis.pl znajdziecie w hali Międzynarodowych Targów Poznańskich pod numerem 142 przez cały czas trwania poznańskiego konwentu – w dniach 26 – 28 kwietnia, czyli już w najbliższy weekend.

Do zobaczenia na Pyrkonie!

Źródło:https://gram.pl
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!