News

Ritual of the Moon to gra na 28 dni, z historią, zagadkami i medytacją

Małgorzata Trzyna, 21.04.2019 13:30 0

W grze poruszane są takie zagadnienia, jak samotność, potęga i uzdrawianie.

Na Steam zadebiutowało Ritual of the Moon, gra o wiedźmie, która ze względu na swe moce została wygnana na księżyc, skąd nigdy nie będzie mogła wrócić do domu i kobiety, którą kocha. Wielowątkowa historia porusza takie tematy, jak samotność, potęga i uzdrawianie. W Ritual of the Moon gra się inaczej niż w zwykłą grę - przez 28 dni gracz codziennie poświęca na zabawę pięć minut, grając w zapamiętywanie, rysując symbole i otrzymując mantrę. Każdy dzień odzwierciedla moment z życia wiedźmy na Ziemi, pozwala pomedytować przy jej ołtarzu i podejmować decyzje o życiu i śmierci. W zależności od wyborów, można dotrzeć do sześciu unikatowych zakończeń.

Twórcy skanowali rzeczywiste przedmioty (niektóre z nich specjalnie stworzono ręcznie), by umieścić je w grze. Wykorzystano malowidła, glinę, płótno, papier, wysuszone rośliny, wełnę, piankę, druty, plastik, części komputerowe, kryształy i nie tylko.

najnowsze

Poznajcie Sigmę, nowego bohatera Overwatch

Przez cały weekend twórcy bawili się wyśmienicie drocząc się ze społecznością graczy Overwatcha, którzy usilnie próbowali odgadnąć, kim będą mogli zagrać w najbliższej przyszłości. Teraz już wiedzą.