Cuphead — przerywniki filmowe i polska wersja językowa w najnowszej aktualizacji gry

LM
2019/04/20 19:37

Tytuł kilka dni temu doczekał się wydania na konsolach Nintendo Switch.

Studio MDHR, czyli ekipa odpowiedzialna za wydaną w 2017 roku uznaną grę akcji utrzymaną w stylistyce klasycznych kreskówek — Cuphead — wypuściła na serwery tytułu najnowszą, opatrzoną numerem 1.2 aktualizację. Wraz z nią możemy oczekiwać największej liczby zmian od wydania premierowej wersji.

Cuphead — przerywniki filmowe i polska wersja językowa w najnowszej aktualizacji gry

Twórcy poprawili liczne animacje w grze; udostępnili możliwość wyboru protagonisty, gdzie do tytułowego Cuphead'a na stałe dołaczył znany z trybu kooperacji Mugman; a przede wszystkim wprowadzili przerywniki filmowe w Cuphead. Przy okazji gra otrzymała pakiet nowych lokalizacji, a wraz z nią polską wersję językową.

GramTV przedstawia:

Cuphead ukazało się na komputerach osobistych i konsolach Xbox One we wrześniu 2017 roku, by przed kilkoma dniami trafić również na konsole Nintendo Switch. Tytuł zyskał spore uznanie recenzentów, a także osiągnął spory sukces komercyjny — w niespełna rok po grę sięgnęły ponad 3 miliony graczy. Wciąż czekamy na oficjalną datę premiery zaplanowanego na ten rok dodatku The Delicious Last Course.

Komentarze
3
Adrianosaunder
Gramowicz
09/08/2019 20:24

Thank you so much for this post , it was really helpful !

Regards!

<a href="https://sc-downloader.net/">sc to mp3</a>

Levario
Gramowicz
21/04/2019 08:39

Cieszę się, bo porzuciłem grę ze względu na poziom trudności :D teraz bardzo chętnie do niej wrócę i zacznę od samego początku (choć wcale daleko nie zaszedłem) :)

Adrianosaunder
Gramowicz
20/04/2019 20:58

Nintendo Cuphead nadchodzi. !!!!! 1