News

Wiemy, kto zagra Master Chiefa w serialu Halo

Małgorzata Trzyna, 18.04.2019 15:12 0

Jako Master Chief wystąpi Pablo Schreiber - aktor znany z seriali Prawo Ulicy oraz Orange is the New Black.

W ubiegłym roku świat obiegły wieści, że Showtime wyprodukuje serial Halo. Oczywiście, nie mogło w nim zabraknąć Master Chiefa - najbardziej zaawansowanego technologicznie żołnierza XXVI wieku, jedynej nadziei dla ludzkości, której grozi zagłada, gdyż stała się celem Covenantu - przymierza światów obcych. Teraz już wiemy, że w Master Chiefa wcieli się Pablo Schreiber, aktor znany z seriali Prawo Ulicy oraz Orange is the New Black. Nie wiadomo, czy w serialu będzie on zdejmował hełm - w grach nigdy nie widzieliśmy twarzy Master Chiefa. Tak czy inaczej, teraz już wiemy, jak ten bohater może wyglądać.

Wydarzenia w serialu Halo będą toczyć się w tym samym czasie, co wydarzenia z gier. Pojawią się w nim nowe postaci, w tym Quan Ah, sprytna i odważna 16-latka z Kolonii Zewnętrznych, w którą wcieli się australijska aktorka Yerin Ha. Serial już niebawem wejdzie w fazę produkcji i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, obejrzymy go w roku 2020. Nie podano dokładnej daty.

W 2020 roku być może ukaże się także Halo Infinite od 343 Industries.

najnowsze

Dead Island 2 nadal powstaje

Mija pięć lat od oficjalnego ogłoszenia Dead Island 2. THQ Nordic, które po drodze przejęło prawa do tytułu, utrzymuje, że pomimo ciszy na łączach prace nad nim nadal trwają.