S.W.I.N.E. HD Remaster trafi na PC w maju

LM
2019/04/18 13:41
0
0

Odświeżona wersja RTS-a z 2001 roku zaoferuje liczne poprawki dla oprawy wizualnej, interfejsu użytkownika i mechanik rozgrywki.

Assemble Entertainment ogłosiło, że zapowiedziany w lutym reamster oryginalnie wydanej w 2001 roku strategii czasu rzeczywistego S.W.I.N.E. - HD Remaster – ukaże się na PC za pośrednictwem platformy Steam dokładnie 23 maja. Jednocześnie w sieci pojawił się najnowszy zwiastun z fragmentami rozgrywki, który załączyliśmy poniżej.

S.W.I.N.E. HD Remaster trafi na PC w maju

Przypomnijmy, że odświeżona wersja produkcji studia Stormregion Ltd. zaoferuje m.in. poprawione tekstury; bardziej szczegółowe modele jednostek; usprawniony interfejs użytkownika; oraz wsparcie dla aktualnych systemów operacyjnych i wyższych rozdzielczości. Całość ma charakteryzować się upiększoną oprawą wizualną i licznymi poprawkami w mechanice rozgrywki, a za opracowanie remastera odpowiada studio Kite Games, znane m.in. z Sudden Strike 4.

GramTV przedstawia:

W S.W.I.N.E. HD Remaster powrócimy na ścieżkę wojenną w konflikcie pomiędzy państwami świń i królików, a zremasterowana wersja obok podstawki zaoferuje dostęp do cyfrowych dodatków – ścieżki dźwiękowej, albumu z grafikami oraz filmu dokumentalnego zza kuli powstawania gry.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!