Pecety Actina będą napędzać nadchodzące Game Jam Square

gram.pl
2019/04/18 12:51
0
0

Podczas 40-godzinnego hackathonu uczestnicy imprezy przygotują oryginalne gry komputerowe i powalczą o nagrody o łącznej wartości 250 tysięcy złotych.

W ostatni weekend kwietnia w Warszawie, a konkretnie na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu odbędzie się organizowany m.in. przez Agencję Rozwoju Przemysłu Game Jam Square. Podczas imprezy uczestnicy w nieprzerwanym, 40-godzinnym procesie deweloperskim przygotują oryginalny prototyp gry komputerowej na podany temat. Hackathon wystartuje w piątek 26 kwietnia o godzinie 18:00, a w niedzielę 18 kwietnia około 10:00 uczestnicy zaprezentują swoje prace i powalczą o nagrody o łącznej wartości 250 tysięcy złotych.

Samo wydarzenie jest zamknięte dla publiczności, ale oczywiście uczestnikom życzymy owocnych prac, które z pewnością przebiegną o wiele sprawniej, dzięki gamingowym pecetom marki Actina, która została partnerem technologicznym Game Jam Square. W czasie hackathonu pozostali zainteresowani będą mogli obserwować esportowe zmagania podczas turnieju gry Counter-Strike: Global Offensive, który skomentuje Piotr „Izak” Skowyrski. Obok tego organizatorzy zaplanowali panel dyskusyjny poświęcony polskiej branży gier, który będzie transmitowany na żywo.

Wracając do głównej atrakcji Game Jam Square, jury wyłoni zwycięzców w siedmiu kategoriach: Best Game Play, Best 2D Art, Best 3D Art, Best Audio, Best Story, Best Small Team, Best Multiplayer Game, a dla najlepszych ekip przygotowano Grand Prix i dwa równorzędne wyróżnienia.

GramTV przedstawia:

Pecety Actina będą napędzać nadchodzące Game Jam Square

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!