Inspirowany klasykami z lat 90. horror Daymare: 1998 zadebiutuje tego lata na PC

LM
2019/04/17 18:08
0
0

Proces deweloperski gry wspomaga polskie Destructive Creations znane z takich tytułów jak Hatred czy Ancestors Legacy.

Firmy Destructive Creations i All in! Games ujawniły, że najnowsza produkcja Invader Studios – inspirowany klasykami z lat 90. XX wieku survival horror zatytułowany Daymare: 1998 ukaże się na komputerach osobistych za pośrednictwem platformy Steam jeszcze tego lata. Nie podano tutaj jeszcze żadnych konkretów, ale warto pamiętać, że rzeczona gra ukaże się również na konsolach PlayStation 4 i Xboksie One. Przy okazji omawianych doniesień otrzymaliśmy fabularny zwiastun tytułu oraz paczkę screenów, które znajdziecie poniżej.

Inspirowany klasykami z lat 90. horror Daymare: 1998 zadebiutuje tego lata na PC

Daymare: 1998 to trzecioosobowa gra akcji z elementami horroru i silnym naciskiem na mechaniki związane z walką o przetrwanie. Podczas zabawy wcielimy się w jednego z trzech bohaterów – byłego członka Specnazu, pilota śmigłowca lub leśnego strażnika, by udać się do sekretnej placówki badawczej z zamiarem rutynowej kontroli, gdzie szybko okazuje się, że w niewiadomych okolicznościach ośrodek i towarzyszące mu miasteczko przekształciły się w strefę śmierci przepełnioną mrożącymi krew w żyłach abominacjami. Całość hołduje klasycznym grom i filmom z końcówki minionego wieku.

Twórcy obiecują rozbudowaną linię fabularną zaprezentowaną z kilku perspektyw; różnorodnych przeciwników wymagających sprecyzowanych taktyk; masę zagadek środowiskowych, mających zaprowadzić nas do źródła incydentu; ograniczone zasoby i amunicję, wymuszające na nas ostrożną rozgrywkę; dopracowaną oprawę wizualną zbudowaną na Unreal Engine 4, oraz realistyczny, intuicyjny interfejs. Warto zaznaczyć, że polskie Destructive Creations obok objęcia roli wydawcy, wspiera rumuńskie studio swoim doświadczeniem w przygotowaniu animacji, przerywników filmowych, a także operuje na procesach związanych z kontrolą jakości.

GramTV przedstawia:

Jak wcześniej wspomniałem, tytuł zmierza na PC i ukaże się jeszcze tego lata, a nieco później trafi także na PlayStation 4 i Xboksa One. Nie wiem jak Wy, ale ja z pewnością się tytułem zainteresuje.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!