News

Rozgrywka w Conan Unconquered okiem deweloperów na nowym zwiastunie

LM, 12.04.2019 17:23 0

Całość wygląda nieźle, ale mam jedno drobne zastrzeżenie.

Jeśli należycie do grona miłośników strategii, to z pewnością słyszeliście już o zaplanowanej na maj produkcji studia Petroglyph – RTS-a w realiach Conana Barbarzyńcy zatytułowanego Conan Unconquered. Jeszcze przed końcem marca dowiedzieliśmy się, że firma FunCom wypuści tytuł na pecetowy rynek dokładnie 30 maja, a tymczasem w sieci pojawił się nowy zwiastun strategii, na którym deweloperzy ze studia Petroglyph dzielą się swoimi przemyśleniami związanymi z poszczególnymi elementami mechaniki rozgrywki.

Załączony poniżej materiał prezentuje też wybrane fragmenty zabawy, które wyglądają całkiem nieźle, chociaż mam jedno zastrzeżenie – na upublicznionym materiale wielokrotnie widzimy, jak rozmaite jednostki nie mogą, bądź nie mogąc znaleźć odpowiedniej ścieżki do celu, drepczą w miejscu w oczekiwaniu na możliwość wykonania akcji. O ile pojedynczy przypadek mógłby łatwo umknąć naszej uwadze, to nadliczbowe animacje bardzo odciągają uwagę, a przez to zaburzają immersję ze światem przedstawionym, więc mam szczere nadzieje, że nie uświadczymy ich w premierowej wersji.

Conan Unconquered to RTS z elementami tower defence, w którym będziemy rozwijać armię i rozbudowywać bazę, by ta jak najdłużej przetrwała natarcia oponentów. Gra zmierza wyłącznie na komputery osobiste.

najnowsze