Strategia 4X w klimatach science-fiction Pax Nova na obszernym gameplayu

LM
2019/04/06 13:50
0
0

Tytuł jeszcze w tym roku ukaże się na platformie Steam w katalogu Wczesnego Dostępu.

Firma Iceberg Interactive opublikowała w sieci najnowszy materiał promocyjny poświęcony nadchodzącej strategii 4X w klimatach science-fiction od studia Grey Wolf Entertainment – Pax Nova. Na załączonym do wiadomości, 8-minutowym zwiastunie uchwycono fragmenty rozgrywki z wczesnej wersji tytułu, który w bliżej nieokreślonym punkcie tego roku wzbogaci katalog usługi Steam Early Access. Tym samym możecie rzucić okiem na najważniejsze mechanizmy rozgrywki i zagadnienia fabularne tytułu, które swoim komentarzem uświetnił Chris Bond z wydawnictwa Iceberg Interactive.

Strategia 4X w klimatach science-fiction Pax Nova na obszernym gameplayu

Przypomnijmy, że zgodnie z pierwotnymi zapowiedziami Pax Nova miało trafić do Wczesnego Dostępu na Steam jeszcze przed końcem minionego roku, ale deweloperzy postanowili wypuścić grę w bogatszej wersji i przesunęli datę debiutu jej wczesnej wersji na bieżący rok. Obok tego zobowiązali się zapewnić na dzień debiutu pełne wsparcie dla nieoficjalnych modyfikacji.

GramTV przedstawia:

Całość zaprojektowano z myślą wyłącznie o komputerach osobistych, a gdy wydawca ujawni konkretną datę premiery we Wczesnym Dostępie, to z pewnością się o tym dowiecie.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!