Vampire: The Masquerade - Bloodlines Unofficial Patch dostępny w najnowszej wersji

LM
2019/04/04 16:45
0
0

Absolutne must have dla wszystkich planujących nadrobić zaległości przed premierą Bloodlines 2.

Ekipa odpowiedzialna za rozwój modyfikacji Unofficial Patch do wydanej w 2004 roku produkcji studia Troika Games – Vampire: The Masquerade – Bloodlines uraczyła nas jej najnowszą, opatrzoną numerem 10.3 wersją. Ta pojawiła się w sieci za pośrednictwem platformy Nexus Mods, wprowadzając dalsze poprawki do gry, a wszystkie pliki moda i niezbędne informacje znajdziecie pod tym adresem.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines Unofficial Patch dostępny w najnowszej wersji

Warto przypomnieć, ze Unofficial Patch to kreowane przez lata nieoficjalne rozszerzenie do Bloodlines, które znacząco poprawia wrażenia z rozgrywki, eliminuje wykryte w oryginalnym buildzie błędy i wprowadza masę poprawek zgodnych z duchem World of Darkness. Co najważniejsze, Unofficial Patch jest w pełni kompatybilny z każdą dostępną na rynku wersją Vampire: The Masquerade – Bloodlines i całkowicie darmowy.

GramTV przedstawia:

Vampire: The Masquerade – Bloodlines zadebiutowało w listopadzie 2004 roku na komputerach osobistych. Po długim czasie oczekiwania fani tytułu doczekali się niedawno oficjalnej zapowiedź sequela — Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, który wspólnie zrealizują Hardsuit Labs i Paradox Interactive.

Fanów uniwersum z pewnością zainteresuje też pakiet wysokiej jakości tekstur do Vampire: The Masquerade Redemption, o którym pisaliśmy kilka dni temu.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!