News

Vampire: The Masquerade - Bloodlines Unofficial Patch dostępny w najnowszej wersji

LM, 04.04.2019 16:45 0

Absolutne must have dla wszystkich planujących nadrobić zaległości przed premierą Bloodlines 2.

Ekipa odpowiedzialna za rozwój modyfikacji Unofficial Patch do wydanej w 2004 roku produkcji studia Troika Games – Vampire: The Masquerade – Bloodlines uraczyła nas jej najnowszą, opatrzoną numerem 10.3 wersją. Ta pojawiła się w sieci za pośrednictwem platformy Nexus Mods, wprowadzając dalsze poprawki do gry, a wszystkie pliki moda i niezbędne informacje znajdziecie pod tym adresem.

Warto przypomnieć, ze Unofficial Patch to kreowane przez lata nieoficjalne rozszerzenie do Bloodlines, które znacząco poprawia wrażenia z rozgrywki, eliminuje wykryte w oryginalnym buildzie błędy i wprowadza masę poprawek zgodnych z duchem World of Darkness. Co najważniejsze, Unofficial Patch jest w pełni kompatybilny z każdą dostępną na rynku wersją Vampire: The Masquerade – Bloodlines i całkowicie darmowy.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines zadebiutowało w listopadzie 2004 roku na komputerach osobistych. Po długim czasie oczekiwania fani tytułu doczekali się niedawno oficjalnej zapowiedź sequela — Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, który wspólnie zrealizują Hardsuit Labs i Paradox Interactive.

Fanów uniwersum z pewnością zainteresuje też pakiet wysokiej jakości tekstur do Vampire: The Masquerade Redemption, o którym pisaliśmy kilka dni temu.

najnowsze

Poznajcie Sigmę, nowego bohatera Overwatch

Przez cały weekend twórcy bawili się wyśmienicie drocząc się ze społecznością graczy Overwatcha, którzy usilnie próbowali odgadnąć, kim będą mogli zagrać w najbliższej przyszłości. Teraz już wiedzą.