Sony zapowiada State of Play - transmisję z zapowiedziami przypominającą Nintendo Direct

Małgorzata Trzyna, 23 marca 2019 09:43 0

Microsoft także przygotowuje transmisję na żywo o nazwie ID@Xbox Game Pass.

Sony w tym roku nie zjawi się na E3. Nie oznacza to, że zrezygnuje z ogłoszeń - w najbliższy poniedziałek, 25 marca, zadebiutuje pierwszy epizod State of Play. Będzie to transmisja na żywo, poświęcona zapowiedziom na PlayStation 4 i PlayStation VR. Transmisja ma rozpocząć się o godzinie 22:00 - zobaczymy trailery, zapowiedzi oraz nowe wideo z rozgrywki. Transmisję będzie można oglądać na Twitchu, YouTube, Twitterze i Facebooku. Po zakończeniu transmisji dostępne będzie także wideo z wydarzenia. Całość przypomina nieco Nintendo Direct, ale będzie to transmisja na żywo, nie starannie przygotowane wideo.

Microsoft także przygotowuje podobną transmisję na żywo - ID@Xbox Game Pass będziemy mogli oglądać 26 marca o godzinie 17:00. Zostaną wówczas zapowiedziane rozmaite tytuły indie, które poszerzą katalog Xbox Game Pass. Podczas wydarzenia zostaną pokazane takie gry, jak Afterparty, Void Bastards, Supermarket Shriek oraz nowe tytuły, które zostaną dopiero ogłoszone.

Nie wszystko złoto co apokalipsa zombie - przegląd ocen Days Gone
Darmowe DLC do Days Gone wprowadzi nowy poziom trudności
Trailer Sea of Thieves: Tall Tales - Shores of Gold prezentuje tryb fabularny w grze
God of War otrzyma pełnometrażowy film zakulisowy – Raising Kratos
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.