News

Sony zapowiada State of Play - transmisję z zapowiedziami przypominającą Nintendo Direct

Małgorzata Trzyna, 23.03.2019 09:43 0

Microsoft także przygotowuje transmisję na żywo o nazwie ID@Xbox Game Pass.

Sony w tym roku nie zjawi się na E3. Nie oznacza to, że zrezygnuje z ogłoszeń - w najbliższy poniedziałek, 25 marca, zadebiutuje pierwszy epizod State of Play. Będzie to transmisja na żywo, poświęcona zapowiedziom na PlayStation 4 i PlayStation VR. Transmisja ma rozpocząć się o godzinie 22:00 - zobaczymy trailery, zapowiedzi oraz nowe wideo z rozgrywki. Transmisję będzie można oglądać na Twitchu, YouTube, Twitterze i Facebooku. Po zakończeniu transmisji dostępne będzie także wideo z wydarzenia. Całość przypomina nieco Nintendo Direct, ale będzie to transmisja na żywo, nie starannie przygotowane wideo.

Microsoft także przygotowuje podobną transmisję na żywo - ID@Xbox Game Pass będziemy mogli oglądać 26 marca o godzinie 17:00. Zostaną wówczas zapowiedziane rozmaite tytuły indie, które poszerzą katalog Xbox Game Pass. Podczas wydarzenia zostaną pokazane takie gry, jak Afterparty, Void Bastards, Supermarket Shriek oraz nowe tytuły, które zostaną dopiero ogłoszone.

najnowsze

Znamy wymagania sprzętowe GRID

2

Codemasters postanowiło podzielić się z graczami oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi do GRID, czyli najnowszej odsłony popularnej serii gier wyścigowych.