News

Battlefield V - EA ujawnia plany na kolejne miesiące

Małgorzata Trzyna, 23.03.2019 09:20 0

Kolejne rozdziały Teatrów Wojny.

Electronic Arts udostępniło ciekawą infografikę z informacjami, co nowego czeka graczy w Battlefieldzie V w 2019 roku. Już 25 marca gra otrzyma trzeci rozdział Teatrów Wojny - "Próbę Ognia", z trybem battle royale. Na kwiecień przewidywane jest dodanie nowych misji - Combined Arms, maj przyniesie ze sobą nową, śródziemnomorską mapę - Mercury (nawiązuje do największej operacji powietrznodesantowej wojsk niemieckich podczas II wojny światowej - operacji „Merkury”), w czerwcu pojawi się nowy tryb - Outpost. Start rozdziału 4 - Defying the Odds - także planowany jest na czerwiec. Rozdział ten przyniesie ze sobą nowy tryb wieloosobowy, mapę Marita (nawiązuje do wojny grecko-włoskiej, roku 1940) oraz mapę "miejską, której życzyła sobie społeczność, mapa ta będzie wydawać się zarazem znajoma i świeża". Ostatni zapowiedziany rozdział z numerem 5 jest zwany Awakening the Giant i przyniesie on ze sobą zupełnie nowe teatry wojny, z inwazjami z lądu, powietrza i morza". Nie podano szczegółów, lecz można zgadywać, że tytuł nawiązuje do wypowiedzi japońskiego admirała Isoroku Yamamoto, który ponoć po ataku na Pearl Harbor powiedział, że "obawia się, że wszystko, co udało się osiągnąć, to obudzić śpiącego giganta".

Plan może się jeszcze zmienić. EA zapewnia, że będzie wsłuchiwać się w głosy społeczności i dostosowywać się, pracując nad kolejnymi elementami gry.

najnowsze

Crash Team Racing Nitro-Fueled podbiło angielskie serca

Produkcja wystartowała z naprawdę potężnym przytupem – Activision odnotowało w Wielkiej Brytanii trzeci najlepszy debiut w tym roku, przegrywając tylko z Days Gone oraz z Resident Evil 2. 

Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.