News

Mutant Year Zero: Road to Eden z datą premiery na Nintendo Switch; zapowiedziano płatne DLC i wydanie Deluxe

LM, 21.03.2019 11:23 0

Tytuł ukazał się w grudniu na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Przy okazji konferencji na tegorocznym GDC w San Francisco firma Funcom ujawniła garść nowinek powiązanych z najnowszą produkcją studia The Bearded Ladies – wydanym w grudniu minionego roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One Mutant Year Zero: Road to Eden. Okazuje się, że tytuł doczeka się wersji dedykowanej konsolom Nintendo Switch, płatnego pakietu dodatkowej zawartości oraz fizycznego wydania Deluxe Edition zrealizowanego we współpracy z firmą Maximum Games.

Zgodnie z ujawnionymi informacjami jeszcze w tym roku, a dokładnie 25 czerwca Mutant Year Zero: Road to Eden otrzyma fabularne płatne rozszerzenie. Deweloperzy nie chcieli zdradzić żadnych szczegółów, poza tym, że pakiet DLC rozbuduje opowiedzianą w podstawce historię. Tego samego dnia na rynek trafi Mutant Year Zero: Road to Eden dedykowane hybrydowej konsolce Nintendo, które obok podstawki zaoferuje także dostęp do omawianego dodatku. Jednocześnie również 25 czerwca na półki sklepów trafi Mutant Year Zero: Road to Eden - Deluxe Edition, czyli fizyczne wydanie gry na PC, PlayStation 4 i Xbox One, które także umożliwi nam dostęp do zawartości rozszerzenia. Pudełkowe Deluxe Edition wyceniono na niespełna 40 dolarów (ok. 150 złotych).

Przy okazji nowinek w sieci pojawił się zwiastun portu gry na konsole Nintendo Switch. Tytuł dostępny jest na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One, a pod tym adresem możecie zapoznać się z jego recenzją.

najnowsze