Felieton

Gwint – rozszerzenie Krwawa Klątwa na nowym zwiastunie

LM, 17 marca 2019 17:24 1

Do sprzedaży trafił pakiet przedpremierowy z garścią cyfrowych dodatków dla fanów wiedźmińskiej karcianki.

Studio CD Projekt RED opublikowało w sieci najnowszy zwiastun zapowiedzianego w ubiegłym tygodniu pierwszego dodatku fabularnego do swojej karcianki Gwint: Wiedźmińska gra karciana. Materiał wideo wprowadzający nas w klimat rozszerzenia Krwawa Klątwa załączyliśmy poniżej, a tymczasem RED-zi uruchomili zamówienia na pakiet przedsprzedażowy dodatku. Zainteresowani otrzymają legendarną skórkę Krwawa Zbroja dla Ukrytego oraz animowany rewers dla kart. Obok tego w pakiecie znajdziemy również 40 beczek Krwawej Klątwy (każda zawiera 5 kart z dodatku). Pakiet natychmiast zostanie przypisany do naszego konta, ale będziemy mogli go otworzyć dopiero w dniu zaplanowanej na 28 marca premiery dodatku.

Gwint: Wiedźmińska gra karciana dostępne jest na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Tytuł jest samodzielną, rozszerzoną wersją minigry, która pojawiła się po raz pierwszy w trzeciej odsłonie serii gier RPG bazujących na prozie Andrzeja Sapkowskiego – Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery
Uczestnicy Games Clash Entertainment powalczą na gamingowych pecetach Actina
Warriors of the North – dodatek do taktycznego RPG Battle Brothers z datą premiery
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.