News

Hollow Knight otrzyma wydanie fizyczne na PC, PlayStation 4 i Nintendo Switch

LM, 13.03.2019 21:14 0

Wystartowały zamówienia przedpremierowe na edycję standardową i kolekcjonerską.

Okazuje się, że po wielu staraniach metroidvania z 2017 roku wyprodukowana przez studio Team Cherry – Hollow Knight – doczeka się fizycznego wydania na PC, PlayStation 4 i Nintendo Switch. Te powstaną we współpracy z firmą Fangamer, która obok standardowego wydania przygotowała także edycję kolekcjonerską. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że wystartowały zamówienia przedpremierowe na obie wersje, których możecie dokonywać pod tym adresem.

Standardowe wydanie Hollow Knight obok fizycznego nośnika z grą zaoferuje zawartość wszystkich dodatków, papierową instrukcję oraz rozkładaną mapę Hallownest. Zainteresowani wydaniem na PC lub PS4 powinni przygotować się na wydatek rzędu 29 dolarów (ok. 110 PLN), podczas gdy miłośnicy Switcha zapłacą 34 dolary (ok. 129 PLN).

Tymczasem edycja kolekcjonerska gry poza wcześniej wymienionymi zaoferuje także: metalową broszkę z wizerunkiem protagonisty na specjalnym stojaku, 14-stronicowy komiks, cztery grafiki z bohaterami gry zamknięte w kolekcjonerskim pudełku. Dodatkowo wydanie na Nintendo Switch oferuje ściereczkę do czyszczenia ekranu, a osoby, które zamówią kolekcjonerkę przed premierą, mogą liczyć też na bonus w postaci kilku papierowych figurek postaci z Hollow Knight. Edycja kolekcjonerska na PC/PS4 i Nintendo Switch kosztuje kolejno 64 (ok. 243 PLN) i 69 dolarów (ok. 261 PLN).

Pudełkowe wydania Hollow Knight trafią do pierwszych nabywców dokładnie 31 maja.

najnowsze