News

Mamy kilka zdjęć z planu Wiedźmina Netfliksa

LM, 10.03.2019 12:34 2

Z kim staje w szranki Yennefer? Czekamy na Wasze pomysły.

Prace nad serialem Wiedźmin produkowanym przez platformę Netflix mają się w najlepsze, ale nie da się ukryć, że poza garścią zdjęć publikowanych na serwisach społecznościowych przez zaangażowane w nią osoby, zakulisowych materiałów mamy jak na lekarstwo. Tak przynajmniej było do tej pory. Kilka dni temu zdjęcia odbywały się na jednym ze szczytów Wysp Kanaryjskich – Roque Nublo – i wszystko wskazuje na to, że twórcy niewiele robili sobie z obecności odwiedzających Gran Canaria turystów, dzięki czemu otrzymaliśmy kilka zdjęć i nagranie z planu Wiedźmina, udostępnionych na forum reddit. Całość jest dostępna w stosunkowo słabej jakości, ale bez problemu możemy poznać Yennefer z Vengerbergu, w którą wciela się Anya Chalotra.

Na powyższym, najwyraźniejszym ze wszystkich dostępnych zdjęć widzimy Yen zmagającą się z tajemniczym magiem, prawdopodobnie w obronie leżącej na ziemi kobiety. Co ciekawe o ile całość rozgrywa się w typowo pustynnym otoczeniu, to na potrzeby sceny ubranie i włosy Yennefer zostały celowo przemoczone, co widzimy na załączonym poniżej nagraniu. Niestety po Geralcie ani śladu, więc pozostaje czekać na kolejne przecieki, a tymczasem dajcie znać, kim według Was są bohaterowie towarzyszący Yen na powyższym kadrze.

Crew adding water to Yennefers (?) hair and clothes, just after the director complained she needed to look as if she just came out of a (mud???) POOL. from r/netflixwitcher

najnowsze