News

Path of Exile zadebiutuje na PlayStation 4 w połowie marca

LM, 27.02.2019 11:41 1

Dedykowana konsolom firmy Sony wersja gry zaoferuje na dzień debiutu wszystkie wydane wcześniej DLC.

Jeśli zastanawiacie się, jak długo przyjdzie Wam jeszcze czekać na dedykowaną konsolom PlayStation 4 wersję hack’n’slasha od studia Grinding Gear Games – Path of Eile, to mamy garść informacji, które z pewnością Was zainteresują. W rozmowie z redakcją serwisu GameSpot dyrektor zarządzający marką – Chris Wilson – ujawnił, że Path of Exile ukaże się na konsolach Sony w połowie marca.

Wyjaśnił, że twórcom zależało przede wszystkim na jak najlepszym pierwszym wrażeniu wśród użytkowników konsol PlayStation 4, dlatego pomimo faktu, iż port prezentował wysoką jakość, to deweloperzy wciąż chcieli jeszcze podrasować wybrane elementy gry. To w połączeniu ze stosunkowo niewielkimi zasobami i długim okresem certyfikacji sprawiło, że planowana na grudzień data debiutu ostatecznie została przesunięta na marzec.

Cóż, pozostaje nam czekać na konkretny termin i mieć nadzieję, że jest to już ostatnie okienko wydawnicze dla debiutu Path of Exile na PlayStation 4. Przypomnijmy, że tytuł trafi na konsole japońskiego giganta wraz ze wszystkimi wydanymi do tej pory rozszerzeniami, wśród których pojawi się także zapowiedziane ostatnio Synthesis.

Path of Exile dostępne jest już na PC i konsolach Xbox One w modelu free-to-play.

najnowsze