News

The Division 2 pozwoli graczom łączyć się w 50-osobowe klany

Małgorzata Trzyna, 23.02.2019 09:53 0

Po raz pierwszy gracze będą mogli zakładać i zarządzać klanami z poziomu gry.

Ubisoft ogłosił, że w The Division 2 po raz pierwszy pojawi się możliwość założenia klanu i zarządzania nim. Dzięki tej funkcji łatwiej będzie znaleźć podobnych do siebie graczy i grać razem z nimi. Do klanu będzie mogło dołączyć do 50 osób, z maksymalnie czterema postaciami na konto. Możliwość założenia klanu pojawi się na początku historii przedstawionej w The Division 2. Rozwój klanu będzie możliwy, jeśli będzie on liczył co najmniej czterech członków. Informacje o działalności i postępach grupy będą pojawiać się na specjalnej tablicy. Gracze będą mogli zostawiać na niej także własne wiadomości. Liderzy będą mieli opcję przypinania ważnych informacji. Każdy klan będzie miał także dostęp do dwóch kanałów głosowych (maksymalnie 25 członków na kanał).

Gracz szukający klanu będzie mógł sortować je według aktywności (PvE, PvP lub jedno i drugie), pory największej aktywności, atmosfery (wyluzowany lub skupiający się na rywalizacji), języka czy regionu. Osoby zakładające klan będą mogły stworzyć własne insygnia, wybierając spośród licznych ikon, teł i ramek; wybrać nazwę klanu, trzyliterowy tag oraz opis; będzie można także ustawić swój poziom prywatności: otwarty, tylko na zaproszenie lub prywatny. W klanach użytkownicy będą mogli mieć rangę Dowódcy, Porucznika, Agenta oraz Rekruta.

W klanach wszelkie działania członków przełożą się na zysk w postaci Klanowych Punktów Doświadczenia. Klany mogą awansować na wyższe poziomy, co zapewni ich członkom korzyści. W klanie będzie można współpracować, by osiągnąć wskazane cele (cotygodniowe projekty i skrytkę klanową). Siedzibą klanu będzie wschodnie skrzydło Białego Domu.

Więcej szczegółów na oficjalnej stronie The Division 2. Zapraszamy także do obejrzenia zwiastuna prezentującego endgame.

najnowsze