News

Znamy zawartość nadchodzącej aktualizacji trybu sieciowego Red Dead Redemption II

LM, 21.02.2019 20:31 2

Jeszcze w lutym nowe tryby rozgrywki, wydarzenia i aktywności.

Studio Rockstar Games ujawniło zawartość i datę premiery nadchodzącej aktualizacji do wersji beta trybu sieciowego w grze Red Dead Redemption II – Red Dead Online. Tym samym dowiedzieliśmy się, że już 26 lutego w grze pojawi się nieco nowych aktywności, przedmiotów, istotnych zmian w interakcjach z innymi graczami, a także kilka elementów dostępnych początkowo jedynie na konsolach PlayStation 4.

Po omawianej aktualizacji w Red Dead Online zostanie udostępnione specjalne wydarzenie – Fool’s Gold Free Roam Event, w którym jeden z graczy założy na siebie złotą zbroję z zadaniem wyeliminowania pozostałych uczestników, zbierając punkty za każdego zabitego, a tymczasem osoba, która go zastrzeli zajmie jego miejsce. Obok tego w grze pojawią się zawody wędkarskie, a także trzy nowe tryby Showdown – Up in Smoke, Plunder oraz Spoils of War. Dodatkowo wyścigi zostaną urozmaicone przez moduł Target Races, w którym obok jazdy konno będziemy musieli strzelać w pojawiające się cele.

Twórcy zamierzają też nieco ograniczyć agresywne zachowania w środowisku graczy, wprowadzając m.in. specjalną ikonkę na mapie, która oznaczy agresywnego gracza, by pozostali uczestnicy zabawy widzieli jego pozycję. Jednocześnie szykują się zmiany w systemie nagród za polowanie na sprawców ciężkich zbrodni. W Red Dead Online pojawią się też nowe bronie – karabin powtarzalny Evans Repeater oraz strzelba Rare Shotgun oraz nowe emotikony, stroje i kapelusze.

Ostatecznie miłośnicy konsol PlayStation 4 przez ograniczony czas będą mieć ekskluzywny dostęp do nowego noża Jawbone Knife, wybranej palety strojów, trzech emotikonów oraz trybu Open Target, w którym będą musieli wyeliminować jak największą liczbę celów bez schodzenia z grzbietu wierzchowca.

Red Dead Redemption II zadebiutowało w październiku minionego roku na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.

najnowsze