News

The Sims 4: StrangerVille - nadciąga nowy, nieco dziwny dodatek

Małgorzata Trzyna, 21.02.2019 12:41 0

Tym razem w grze skupiono się na teoriach spiskowych oraz przygotowano tajne laboratorium z wielką rośliną-potworem.

The Sims od czasu do czasu wzbogacane jest o dziwne dodatki. W jednym z nich - Strangetown dla The Sims 2 - mieliśmy np. na peryferiach coś w stylu Strefy 51. Tym razem w The Sims 4 otrzymamy StrangerVille, czyli z pozoru spokojne, pustynne miasteczko, gdzie znajdziemy bibliotekę, wodopój itp. Szybko jednak okazuje się, że są tam nietypowo zachowujący się tubylcy, wojskowi, sekretne laboratorium i konspiracja. Także z pogodą dzieje się coś dziwnego.

W grze nie zabraknie także nowych strojów, takich jak bomberka, sfatygowane dżinsy, sukienka rodem z prerii czy strój laboratoryjny. Będzie można też skorzystać ze sprzętu, który ułatwi zbieranie informacji czy to od miejscowych kręcących się przy wodopoju, czy też od naukowców przebywających w bibliotece.

O co w tym wszystkim chodzi, przekonamy się już 26 lutego 2019, gdy StrangerVille trafi na PC i Mac. Więcej szczegółów na oficjalnej stronie gry. O to, że Simsy nadal będą rozwijane, możemy być spokojni - dla EA jest to kura znosząca złote jajka.

najnowsze