News

Overkill’s The Walking Dead wciąż zmierza na PlayStation 4 i Xboksa One

LM, 21.02.2019 08:41 0

Wydawca dementuje pogłoski o anulowaniu konsolowej wersji gry.

Nie da się ukryć, że wydane w listopadzie minionego roku na PC Overkill’s The Walking Dead okazało się niewypałem. Tytuł spotkał się z krytyką zarówno recenzentów, jak i graczy, a jak się później okazało jednym z powodów takiego stanu rzeczy, był fakt, że twórcy uczyli się obsługi silnika graficznego Unreal 4 dopiero w trakcie procesu deweloperskiego. Ostatecznie gra ma ukazać się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, chociaż jeden z użytkowników reddita przekonuje, że może być inaczej.

W opublikowanej na forum wiadomości pojawiła się informacja bezpośrednio od Sony. Właściciel PSN wycofał przedpremierowy zakup Overkill’s The Walking Dead na PlayStation 4, powołując się na fakt, iż wydawca anulował konsolową wersję gry. Całą sprawę szybko skomentował dystrybutor – firma 505 Games – który zapewnił, że wbrew wspomnianym pogłoskom Overkill’s The Walking Dead wciąż zmierza na PlayStation 4 i Xboksa One. Dodatkowe informacje dotyczące rzeczonych wersji mają pojawić się w najbliższym czasie.

najnowsze

Crash Team Racing Nitro-Fueled podbiło angielskie serca

Produkcja wystartowała z naprawdę potężnym przytupem – Activision odnotowało w Wielkiej Brytanii trzeci najlepszy debiut w tym roku, przegrywając tylko z Days Gone oraz z Resident Evil 2. 

Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.