News

Mod The Witcher 3 Enhanced Edition z obszerną aktualizacją

LM, 19.02.2019 13:28 0

Nowy system alchemii i masa pomniejszych zmian w mechanice rozgrywki.

Ekipa odpowiedzialna za przygotowanie i dalszy rozwój modyfikacji The Witcher 3 Enhanced Edition do trzeciej odsłony przygód wiedźmina Geralta z Rivii opublikowała w sieci najnowszą, opatrzoną numerem 4.0 aktualizację projektu. Dzięki niej wprowadzono kolejne zmiany w mechanice rozgrywki, które obok systemu walki koncentrują się przede wszystkim na alchemii i umiejętnościach naszego protagonisty. W grze pojawił się nowy system wytwarzania mikstur czy dodatkowe rodzaje olejów, a wiekszość nowinek możecie zobaczyć na załączonej do wiadomości prezentacji.

Wszystkie pliki moda The Witcher 3 Enhanced Edition wraz z instrukcją ich instalacji znajdziecie pod tym adresem. Obok załączonego przez nas materiału wideo rzućcie okiem na zakładkę wideo na stronie modyfikacji, gdzie twórcy zamieścili szereg dodatkowych filmów poświęconych zawartości nowej wersji moda.

najnowsze

Znamy wymagania sprzętowe GRID

2

Codemasters postanowiło podzielić się z graczami oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi do GRID, czyli najnowszej odsłony popularnej serii gier wyścigowych.