News

Respawn Entertainment zbanowało już ponad 16 tysięcy oszustów w Apex Legends

LM, 18.02.2019 13:15 0

Już niedługo w grze pojawi się opcja umożliwiająca zgłaszanie podejrzanych graczy.

Studio Respawn Entertainment poinformowało za pośrednictwem dedykowanego wątku na forum reddit, że na razie udało mu się zidentyfikować i zablokować ponad 16 tysięcy kont graczy, którzy dopuścili się rozmaitych oszustw w Apex Legends. Jednocześnie deweloperzy poprosili graczy o pomoc w poszukiwaniu nieuczciwych graczy, zapewniając, że już niedługo w grze pojawi się specjalny system, który umożliwi szybkie zgłoszenie podejrzanego konta.

Na razie możemy korzystać jedynie z zamieszczonego pod tym adresem formularza. Odpowiedzialny za kontakty ze społecznością Jay Frechette przypomina, że nawet jeśli nie posiadamy dowodu na nieuczciwe zagrania, to ważne jest, żeby gracze wskazali ID podejrzanego konta, a Respawn prześledzi jego aktywność.

Przy okazji dowiedzieliśmy się także, że począwszy od jutra, deweloperzy z Respawn Entertainment zamierzają rozpocząć publikację codziennych notek związanych z nadchodzącymi nownikami w Apex Legends.

Apex Legends dostępne jest na PC, PlayStation 4 i Xboksie One w modelu free-to-play.

najnowsze

Znamy wymagania sprzętowe GRID

2

Codemasters postanowiło podzielić się z graczami oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi do GRID, czyli najnowszej odsłony popularnej serii gier wyścigowych.