News

Gracz zmodyfikował wyrzutnię sieci Spider-Mana do gry Pathfinderem w Apex Legends

LM, 16.02.2019 13:16 0

Zabawka pozwala korzystać z umiejętności bohatera, po wykonaniu specjalnego gestu.

Opracowane w tajemnicy niemal do samego dnia premiery nowe battle royale od studia Respawn Entertainment przyciągnęło już masę graczy, wśród których znajdziemy osoby, które postanowiły w kreatywny sposób wykorzystać możliwości udostępnionych w grze bohaterów. Jednym z nich jest użytkownik serwisu YouTube znany jako AtwerkinYoshi.

Ten postanowił nieco zmodyfikować zabawkową wyrzutnię sieci Spider-mana, by korzystać z niej do gry Pathfinderem w Apex Legends. Rękawica otrzymała żyroskop, który pozwala sterować kamerą podczas rozgrywki na takiej samej zasadzie jak mysz, a dodatkowo po wykonaniu specjalnego gestu Pathfinder korzysta ze swojej podstawowej umiejętności – linki umożliwiającej przyciąganie się do określonych obiektów czy graczy. Krótką prezentację gadżetu załączyliśmy poniżej.

Apex Legends zadebiutowało 4 lutego na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Tytuł otrzymał już pierwszą aktualizację, a na marzec zaplanowano rozpoczęcie rozgrywek rankingowych. Całość dostępna jest w modelu free-to-play z opcjonalnymi mikropłatnościami.

najnowsze