News

The Division 2 z większą liczbą zamówień przedpremierowych na PC niż pierwsza część

LM, 15.02.2019 11:15 1

Tytuł ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xboksie One już 15 marca.

Prezes firmy Ubisoft – Yves Guillemot – podczas ostatniego spotkania z inwestorami ujawnił, że pecetowa wersja gry The Division 2 doczekała się już większej liczby zamówień przedpremierowych niż wydany w 2016 roku pierwowzór. Przypomnijmy, że tytuł będzie jedną z kilku tegorocznych produkcji, które porzuciły platformę cyfrowej dystrybucji Steam na rzecz Epic Games Store, co zdaniem Guillemota może być zbawienne dla wyników komercyjnych firmy.

Nie trudno zgadnąć, że Ubisoft celuje w jak najwyższy zysk ze sprzedaży każdej pojedynczej kopii tytułu, a dzięki współpracy z Epic Games The Division 2 nie tylko jest objęte mniejszą marżą właściciela platformy, ale też pozwoliło lepiej wyeksponować sklep Ubisoftu. Według informacji ujawnionych przez prezesa Ubisoftu liczba zamówień przedpremierowych bezpośrednio na Uplay jest sześciokrotnie większa niż w przypadku pierwszego The Division.

Warto przy tym wspomnieć, że zaledwie przed kilkoma dniami Ubisoft ogłosił, że osoby, które zdecydują się na pre-order The Division 2, otrzymają darmową grę z portfolio Ubisoftu, co także mogło zachęcić niektórych graczy.

The Division 2 zadebiutuje 15 marca na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

najnowsze