News

Bloodstained: Ritual of the Night zadebiutuje tego lata

LM, 15.02.2019 12:51 0

Fanom duchowego spadkobiercy cyklu Castlevania pozostaje mieć nadzieję, że jest to już ostatnie okienko wydawnicze tytułu.

Firma 505 Games ujawniła, że zapowiedziana jeszcze w 2015 roku gra studia ArtPlay – Bloodstained: Ritual of the Night – ukaże się tego lata na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Wydawca nie wskazał konkretnego terminu, ale za to opublikował w sieci najnowszy materiał promocyjny poświęcony rzeczonej produkcji.

Nie da się ukryć, że nawet jeśli informacje zostały przekazane bezpośrednio przez wydawcę, to osoby zainteresowane tytułem powinny nieco pohamować hurra optymizm. Przypomnijmy, że według pierwotnych zapowiedzi tytuł miał trafić na rynek jeszcze w 2017 roku, ale termin premiery konsekwentnie przekładano, po drodze pozbywając się konsol Nintendo Wii U oraz PlayStation Vita z listy dedykowanych platform sprzętowych. Pozostaje mieć nadzieję, że w nadchodzących miesiącach poznamy konkretną datę premiery, a gra trafi na rynek.

Bloodstained: Ritual of the Night to duchowy spadkobierca przygodowych gier akcji z cyklu Castlevania, nad którym czuwa Koji Igarashi, który rozwijał wspomnianą markę Konami w pierwszej dekadzie XXI wieku.

najnowsze