Sieciowa strzelanina Tannenberg zadebiutowała na Steam

LM
2019/02/14 20:58
0
0

Samodzielne rozszerzenie do Verdun jest dostępne wyłącznie na PC.

Po kilkunastu miesiącach spędzonych w katalogu Wczesnego Dostępu Steam studio BlackMill Games wydało finalną wersję gry Tannenberg, czyli swojej najnowszej sieciowej strzelaniny w realiach I wojny światowej. Wraz z premierą na serwery platformy Valve udostępniono sporą aktualizację tytułu, która wprowadza do gry armię Bułgarii, nową mapę zlokalizowaną w Dobrudży, nieco nowego wyposażenia oraz szereg pomniejszych usprawnień dla mechaniki rozgrywki. Dodatkowo grę zlokalizowano dla kilku nowych wersji językowych, wśród których znajdziemy polskojęzyczne tłumaczenie.

Sieciowa strzelanina Tannenberg zadebiutowała na Steam

Tannenberg to samodzielne rozszerzenie do pierwszoosobowej strzelanki Verdun z 2015 roku. Tym razem wyruszamy na front wschodni, gdzie porzucimy pozycyjną wojnę w okopach na rzecz nieco dynamiczniejszych sieciowych starć na otwartych mapach. Tytuł wprowadza też nowy tryb rozgrywki dla maksymalnie 64 graczy – Maneuver – w którym musimy walczyć o dynamicznie zmieniające się cele i ściśle współpracować z członami zespołu, którzy charakteryzują się odmiennymi zdolnościami. Całość stawia na duży realizm starć, gdzie jeden celny strzał może na dobre wyeliminować przeciwnika z dalszej zabawy.

GramTV przedstawia:

Tannenberg na razie dostępne jest wyłącznie na PC z systemami Windows, Linux i Mac, a poniżej możecie rzucić okiem na premierowy zwiastun gry.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!