Felieton

Znamy zawartość pierwszej aktualizacji do Apex Legends

LM, 13 lutego 2019 23:15 0

Najnowszą produkcję Respawnu wypróbowało już ponad 25 milionów graczy.

Studio Respawn Entertainment udostępniło na serwerach swojej najnowszej sieciowej produkcji – Apex Legends – pierwszą popremierową aktualizację. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami znalazło się w niej nieco miejsca dla dodatków nawiązujących do Walentynek, ale jednocześnie twórcy postarali się wyeliminować z gry kilka istotnych nieprawidłowości.

Walentynkową zawartość możemy odblokować jedynie do 19 lutego, a w jej skład weszła specjalna odznaka za wskrzeszenie sojusznika podczas rozgrywki oraz dwa dodatki kosmetyczne do odblokowania w sklepie: skórka dla karabinu snajperskiego Longbow, oraz specjalna walentynkowa ramka dla postaci Pathfinder.

Przy okazji nieco poprawiono interfejs użytkownika; zwiększono czas oczekiwania na odpowiedź dysku, co powinno uniknąć wyrzucania z serwera graczy z wolniejszymi nośnikami; usunięto możliwość duplikowania przedmiotów w menu gry i nieco poprawiono ogólną wydajność produkcji. Jednocześnie twórcy wyśledzili i usunęli z mapy punkty, w których mogli zablokować się gracze, co zazwyczaj sprowadzało się, do konieczności opuszczenia meczu.

Apex Legends zadebiutowało na PC, PlayStation 4 i Xboksie One zaledwie 4 lutego, a do tej pory przyciągnęło już uwagę ponad 25 milionów graczy.

Star Wars Jedi: Fallen Order "nie będzie krótką grą"
Frostpunk spektakularnym sukcesem – ponad 1,4 miliona sprzedanych kopii, gra zwróciła się już po 66 godzinach od premiery
Sekiro: Shadows Die Twice ukończone na bongosach
Apex Legends traci popularność – Fortnite wraca do łask i raczej nie planuje rozstawać się z koroną
najnowsze