Rockstar zamierza ograniczyć "destrukcyjne zachowanie graczy" w Red Dead Online

Małgorzata Trzyna
2019/02/13 15:40

Aktualizacja wprowadzająca stosowne poprawki i zmiany planowana jest na 26 lutego.

Rockstar zamierza ograniczyć

Red Dead Online otrzyma dużą aktualizację już 26 lutego. Jedną z najważniejszych zmian będzie zminimalizowanie "niektórych destrukcyjnych zachowań graczy". Zostanie zmniejszony dystans, na którym inni gracze będą pojawiać się na mini-mapie - po aktualizacji, jeśli odległość będzie większa niż 150 metrów, innych graczy nie będzie widać, póki nie wystrzelą z broni. W ten sposób zostanie zredukowana liczba przypadków, kiedy niektóre osoby są ciągle brane na cel z dużej odległości. Gracze, którzy będą się agresywnie zachowywać, zostaną oznaczeni na mini-mapie kolorem - niebieski stopniowo będzie zmieniać się w ciemnoczerwony, będą też coraz lepiej widoczni.

GramTV przedstawia:

W zależności od wagi przestępstw danego gracza, zostanie wyznaczona nagroda za jego głowę. Zabicie innego gracza to poważne przestępstwo, zaś np. atakowanie mieszkańca miasteczka albo okrucieństwo wobec zwierząt będzie skutkować nieco mniejszymi karami. Po przekroczeniu pewnego progu pojawią się NPC - łowcy nagród, którzy zapolują na danego gracza, tym silniejsi, im wyższa nagroda. Pomniejsze wykroczenia, np. plądrowanie, odbije się negatywnie wyłącznie na honorze gracza, więc nie trzeba być nieskazitelnym.

Aktualizacja wprowadzi także szereg innych poprawek, w tym zmiany w balansie broni oraz większe zróżnicowanie codziennych wyzwań. Szczegóły na stronie rockstargames.com.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!