News

Rainbow Six Siege - posiadacze Edycji Startowej otrzymują darmowe ulepszenie

Małgorzata Trzyna, 13.02.2019 13:59 0

Od 12 lutego nie ma już Edycji Startowej w wersji PC - jej posiadacze automatycznie otrzymują aktualizację do nowej wersji podstawowej.

Ubisoft ogłosił na oficjalnej stronie Rainbow Six Siege Edycje Roku 4. Firma zachęca do dołączenia do społeczności promocjami oraz aktualizacją kosztów i dostępności dodatkowych operatorów w każdej wersji gry zarówno dla nowych, jak i aktywnych graczy. Wśród obecnie dostępnych edycji znajdziemy: podstawową wersję Rainbow Six Siege (tylko na PC, zastąpiła ona Edycję Startową), edycję Deluxe (zawierającą także operatorów Roku 1), Gold Edition (z operatorami Roku 1 oraz przepustką na Rok 4) oraz Ultimate Edition (zastąpiła ona edycję Complete, zawiera operatorów Roku 1, 2 i 3 oraz przepustkę na Rok 4).

Od 12 lutego nie ma już Edycji Startowej w wersji PC. Została ona zastąpiona przez nową, podstawową wersję gry, zwaną po prostu Tom Clancy's Rainbow Six Siege, w cenie 19,99 euro. W wersji tej ulepszono system postępów z Edycji Startowej do poziomu znanego z oryginalnej wersji gry. W ten sposób gracze, którzy chcą odblokować upatrzonych operatorów, mogą zaoszczędzić do 150 godzin rozgrywki. Dotychczasowi posiadacze Edycji Startowej otrzymują automatyczną aktualizację do nowej wersji podstawowej. Oczywiście, dotychczasowe postępy i odblokowana zawartość zostają zachowane.

Ubisoft zapowiedział również system skalowania cen operatorów z dodatków - operatorzy ze starszych dodatków będą tańsi i łatwiejsi do odblokowania.

Przypomnijmy także, że Ubisoft zapowiedział kolejne DLC - Operację Burnt Horizon, która zostanie zaprezentowana 17 lutego.

najnowsze