News

Znamy szczegóły najnowszej aktualizacji do Yakuza 0 na PC

LM, 12.02.2019 14:51 0

Wraz z łatką z gry zostanie usunięte zabezpieczenie DRM Denuvo.

SEGA opublikowała na serwerach testowych platformy Steam najnowszą aktualizację dla wydanej w sierpniu minionego roku gry Yakuza 0. Łatka zdaje się wprowadzać szereg rozwiązań, które znacznie ułatwią rozgrywkę użytkownikom PC, a przy okazji usuwa z gry kontrowersyjne w środowisku graczy zabezpieczenie DRM Denuvo anti-tamper tech. Takie informacje przekazała redakcja serwisu DSOGaming, po przetestowaniu wersji beta aktualizacji.

Wracając do samej łatki, to miłośnicy pecetowego grania mogą spodziewać się, że omawiana odsłona gangsterskiej serii otrzyma m.in. usprawnione wsparcie dla monitorów ultrapanoramicznych, pasek regulacji pola widzenia czy opcję dostosowania głośności dźwięków odgrywanych w tle. Obok tego twórcy postarali się o wsparcie dla systemów sterownia QWERTZ oraz AZERTY czy ulepszoną pracę kamery podczas korzystania z myszy.

Dostęp do zawartości łatki możliwy jest po uruchomieniu testów beta w opcjach Steam dla Yakuza 0. Kod wywołania aktualizacji brzmi DragonOfDojima.

Gra Yakuza 0 oryginalnie zadebiutowała na PlayStation 3 i PlayStation 4 w marcu 2015, by w ubiegłym roku doczekać się wydania na PC Steam.

najnowsze