Felieton

World War Z - wielkie tłumy zombie zaatakują już w kwietniu

Małgorzata Trzyna, 12 lutego 2019 18:03 0

Focus Home Interactive i Saber Interactive ogłosili datę premiery gry.

Już 16 kwietnia 2019 na PC, PlayStation 4 i Xboksie One powalczymy z ogromnymi tłumami zombie w World War Z. W grze ogromny nacisk położono na tryb multiplayer - rywalizację i kooperację graczy, którzy stawią czoła wygłodniałym hordom w Nowym Jorku, Jerozolimie czy Moskwie. Wśród trybów zabawy znajdziemy m.in. Scavenge Raid, Vaccine Hunt, Swarm Deathmatch, Swarm Domination oraz King of the Hill.

Nie zabrakło także zapowiedzi bonusów, które mają skusić graczy do zamawiania gry przed premierą. Tym razem jako przedpremierowy bonus otrzymamy pakiet broni - Lobo Weapons Pack, w którym znajdą się złote skórki dla karabinu szturmowego ARK-103, Keris V10 SMG oraz 1911 Protector oraz tytułowa broń do walki wręcz, czyli "zaostrzona z obu stron saperka, doskonała do przerabiania nieumarłych na miazgę".

Zapraszamy także do obejrzenia gameplay-trailera, wideo z PvPvZ oraz filmu prezentującego grywalne klasy.

Ogromne zainteresowanie planszowym Bloodborne'em
Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3
Nowy trailer Rage 2 prezentuje najważniejsze aspekty gry
Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.