Felieton

Civilization VI do wypróbowania za darmo na Steam

LM, 12 lutego 2019 09:52 0

Akcja trwa jedynie przez dwa dni.

Z okazji zbliżającej się premiery najnowszego rozszerzenia do wydanej w październiku 2016 strategii 4X od studia Firaxis Games – Civilization VI: Gathering Storm – firma 2K Games postanowiła po raz kolejny umożliwić graczom przetestowanie pełnej wersji tytułu bez żadnych opłat. Civilization VI jest dostępne bezpłatnie na Steam jedynie do przez dwa dni, a akcja zakończy się już jutro w godzinach wieczornych. Grę znajdziecie pod tym adresem.

Jak wcześniej wspomniałem, już za kilka dni na pecetowe serwery trafi drugi zaraz po Rise and Fall rozbudowany dodatek do gry – Gathering Storm. Ten koncentruje się na wszelkich aspektach zmian klimatycznych i ich następstwami w postaci ekstremalnych zjawisk pogodowych. Obok tego w rozszerzeniu pojawiło się osiem nowych frakcji i dodatkowa era rozwoju technologicznego. Całość mieliśmy okazję ograć jeszcze przed premierą, a naszą recenzję dodatku Gathering Storm znajdziecie tutaj.

Civilization VI dostępne jest na PC, tabletach z systemem iOS oraz konsolach Nintendo Switch.

Uczestnicy Games Clash Masters powalczą na gamingowych pecetach Actina
Warriors of the North – dodatek do taktycznego RPG Battle Brothers z datą premiery
Zapowiedziano SKYHILL: Black Mist, kontynuację survivalowego RPG z 2015 roku
Główny projektant KOTOR-a i Dragon Age: Origins – James Ohlen – poprowadzi nowe studio Wizards of the Coast
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.