News

Call of Duty: Black Ops 4 – nowe tryby rozgrywki i weekend z podwojonym XP w ostatnim tygodniu Operation: Absolute Zero

LM, 12.02.2019 12:38 0

Gra dostępna jest na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Wprawdzie do końca trwającego właśnie wydarzenia Operation: Absolute Zero w Call of Duty: Black Ops 4 pozostało już jedynie kilka dni, ale studio Treyarch nie zamierza pozostawić nas bez garści nowinek. W najbliższych dniach w najnowszej odsłonie Call of Duty pojawią się dwa nowe tryby rozgrywki, a dodatkowo miłośnicy każdego z dostępnych w grze modułów wieloosobowych – Blackout, Zombie i Klasycznego – mogą spodziewać się dodatkowej premii do zdobywanych punktów doświadczenia.

Klasyczny Team Deathmatch otrzyma dodatkową wariację w postaci Arms Race Team Deathmatch, w której o 50% zwiększono nagrodę za serię zabójstw. Dodatkowo w Blackout pojawi się tryb Close Quarters Frenzy, w którym gra oddaje w nasze ręce przede wszystkim broń do walki w bliskim zasięgu. Tymczasem wspomniany wcześniej weekend z podwójnym XP wystartuje w najbliższy piątek i potrwa do poniedziałku 18 lutego.

Oczywiście już w najbliższym czasie Activision i Treyarch powinny wprowadzić nas w pierwsze konkrety związane z kolejnym sezonem rozgrywek w Call of Duty: Black Ops 4. Poinformujemy Was, gdy pojawią się pierwsze konkrety w tej sprawie.

Call of Duty: Black Ops 4 dostępne jest na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

najnowsze