News

Assassin’s Creed III Remastered także na Nintendo Switch?

LM, 12.02.2019 11:41 0

Taką informację znajdziemy na oficjalnej stronie Ubisoftu.

W minionym tygodniu firma Ubisoft ujawniła oficjalną datę premiery odświeżonej wersji gry Assassin’s Creed III – Remastered. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że remaster wydanej w 2012 roku produkcji ukaże się już 29 marca, ale wyłącznie na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Jednak jeśli liczyliście, że wcielicie się w Connora także na hybrydowej konsolce Nintendo, to wydaje się, że nie wszystko stracone.

Jeden z użytkowników Twittera dopatrzył się wzmianki o Assassin’s Creed III Remastered w wydaniu na Nintendo Switch na oficjalnej stronie Ubisoftu – po zalogowaniu do konta Ubisoft Club i przejściu na witrynę poświęconą rzeczonej produkcji na liście dedykowanych platform sprzętowych znajdziemy też konsolę Nintendo. Według zamieszczonych tam informacji port na Switcha zadebiutuje także 29 marca.

Jeśli nie jest to błąd po stronie osoby odpowiedzialnej za przygotowanie strony, to całkiem możliwe, że oficjalna zapowiedź Assassin’s Creed III Remastered na Nintendo Switch nastąpi podczas najbliższej prezentacji Nintendo Direct. Wydaje się to całkiem sensowne, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że oryginalne Assassin’s Creed III ukazało się na konsolach Nintendo WiiU.

Wszystko wyjaśni się w nadchodzących tygodniach, a gdy tylko pojawią się nowe doniesienia, to z pewnością się o tym dowiecie.

najnowsze