Felieton

W imię Innosa – poznaj tło fabularne modyfikacji Gothic II Żeglarze Burz na nowym materiale wideo

LM, 11 lutego 2019 12:56 0

W jednego z głównych bohaterów moda wcielił się nestor polskiego dubbingu – Henryk Łapiński.

The Artisans, czyli ekipa odpowiedzialna za przygotowanie interesującej modyfikacji do gry Gothic II – Żeglarze Burz – opublikowała na swoim kanale nowy materiał wideo poświęcony zagadnieniom fabularnym moda. Ten wprowadza nas w wydarzenia, które miały miejsce, zanim na wyspach Wschodniego Archipelagu pojawił się nasz protagonista. Całość przygotowano na silniku gry z udziałem legendy polskiego dubbingu – Henrykiem Łapińskim. Rzeczony materiał znajdziecie poniżej.

Przy okazji the Artisans zapowiedziało, że w najbliższym czasie opublikuje materiał traktujący o postępach w pracy nad modem i planowaną datą premiery Gothic II Żeglarze Burz. Obok tego możemy się spodziewać odpowiedzi na wszystkie najczęściej pojawiające się pytania od fanów. O samym projekcie zrobiło się nieco głośniej w listopadzie minionego roku, a pod tym adresem możecie dowiedzieć się nieco więcej o omawianej modyfikacji.

Uczestnicy Games Clash Masters powalczą na gamingowych pecetach Actina
Warriors of the North – dodatek do taktycznego RPG Battle Brothers z datą premiery
Zapowiedziano SKYHILL: Black Mist, kontynuację survivalowego RPG z 2015 roku
Główny projektant KOTOR-a i Dragon Age: Origins – James Ohlen – poprowadzi nowe studio Wizards of the Coast
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.