News

Apex Legends – tryby solo, duo i system rankingowy znalezione w plikach gry

LM, 11.02.2019 10:51 1

Tytuł od niespełna tygodnia dostępny jest na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Jeśli zastanawialiście się, czy obok dostępnego w Apex Legends trybu dla trzech graczy studio Respawn Entertainment zamierza oddać w nasze ręce także moduły oferujące m.in. rozgrywkę każdy na każdego, to mamy dla Was kilka wskazówek. ShiinaBR, którego poznaliśmy za sprawą wielu przecieków związanych z grą Fortnite od Epic Games, odnalazł w plikach najnowszej gry Respawnu interesujące informacje.

Według nich w najbliższym czasie Apex Legends doczeka się trybów z opcją zabawy solo przeciwko wszystkim pozostałym uczestnikom, a także w dwuosobowych składach. Obok tego twórcy prawdopodobnie wraz z zaplanowanym na marzec pierwszym sezonem rankingowym zamierzają wprowadzić drabinki i klasyfikacje oparte na uzyskanych przez nas wynikach.

Przypomnijmy, że zadaniem deweloperów odpowiedzialnych za grę wprowadzenie w grze wyłącznie opcji dla trójek, miało nieco wzmocnić aspekt społecznościowy produkcji. Bazując na własnych odczuciach po zabawie z Apex Legends, muszę przyznać, że zostało to zaaranżowane całkiem nieźle, tym bardziej że dostępny w grze system wskaźników umożliwia płynną komunikację nawet bez korzystania z czatu głosowego czy tekstowego.

Cóż, pozostaje czekać na kolejne oficjalne doniesienia powiązane z Apex Legends, które być może potwierdzą rewelacje ujawnione przez użytkownika znanego jako ShiinaBR. Gra dostępna jest bezpłatnie na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

najnowsze

Znamy wymagania sprzętowe GRID

2

Codemasters postanowiło podzielić się z graczami oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi do GRID, czyli najnowszej odsłony popularnej serii gier wyścigowych.