Felieton

Cyberpunk 2077 ekskluzywny dla Epic Games Store? CD Projekt Red uspokaja

Małgorzata Trzyna, 10 lutego 2019 20:48 7

Osoby preferujące Steam mogą spać spokojnie.

W ostatnim czasie pojawiło się sporo wieści o dużych bądź słynnych grach ekskluzywnych dla Epic Games Store. Wśród nich znalazły się The Division 2, The Walking Dead: The Final Season czy Metro Exodus. Nic więc dziwnego, że teraz przy każdym większym tytule można zadać sobie pytanie, czy i tym razem twórcy i wydawcy zrezygnują ze Steam na rzecz Epic Games Store - choćby ekskluzywność miała być czasowa. Jak będzie w przypadku Cyberpunk 2077? To pytanie zadał jeden z fanów na Twitterze. Odpowiedź powinna zadowolić tych, którzy nie są entuzjastycznie nastawieni do przesiadki ze Steam.

Cóż, nagroda Steam Awards 2018 dla najlepszego producenta przypadła CD Projekt Red nieprzypadkowo.

Cyberpunk 2077 będzie dostępny także na GOG. Kiedy? Nie wiadomo, choć tu i tam pojawiają się doniesienia, że premiera już w tym roku. Cyberpunk 2077 zmierza na PC, PS4 i Xboksa One.

Jeśli Valve zmieni swoje stanowisko w sprawie udziału w zyskach i formie cyfrowej dystrybucji, to Epic Store porzuci politykę czasowej ekskluzywności
Cyberpunk 2077 różni się obecnie od wersji pokazywanej w sierpniu 2018
Fan stworzył klawiaturę specjalnie do gry w Wiedźmina 3
Zręcznościowe RPG Transistor kolejnym darmowym tytułem na Epic Games Store
najnowsze

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.