News

Serwery Blacklight: Retribution zostaną wkrótce wyłączone

Małgorzata Trzyna, 09.02.2019 17:59 2

Na zabawę w Blacklight: Retribution mamy czas do 11 marca.

Blacklight: Retribution to futurystyczna strzelanka, która została wydana w 2012 roku. Zombie Studios, które ją stworzyło, zostało zamknięte jeszcze w roku 2015, ale wydawca gry, Hardsuit Labs, dbał, by serwery działały. Jednak to już prawie koniec - w Blacklight: Retribution możemy bawić się tylko do 11 marca 2019. W tym czasie wszystkie przedmioty ze sklepiku można brać za darmo.

- Hardsuit Labs od jakiegoś czasu angażowało się w bardzo interesujące projekty, które wymagały pełnego skupienia na zespołach je tworzących i kierowania nimi. Całe studio - ludzie i zasoby - całkowicie skupiło się na tych projektach i tak będzie w najbliższej przyszłości. Z tego względu nie będziemy więcej wydawać łatek, aktualizacji ani wspierać technicznie Blacklight: Retribution. Migracja kont nie jest już możliwa, przestaje również działać oficjalna strona wsparcia technicznego.

Blacklight: Retribution opiera się na modelu free-to-play. Gra będzie dostępna jeszcze przez miesiąc na Steam.

najnowsze

Znamy wymagania sprzętowe GRID

2

Codemasters postanowiło podzielić się z graczami oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi do GRID, czyli najnowszej odsłony popularnej serii gier wyścigowych.