Felieton

Axiom Verge kolejnym darmowym tytułem od Epic Games Store

LM, 08 lutego 2019 11:09 0

Grę możecie zgarnąć do 21 lutego.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami udostępniane bezpłatnie przez dwa tygodnie na Epic Games Store Jackbox Party Pack ustąpiło miejsca kolejnej produkcji, którą w najbliższych dniach będziemy mogli nabyć bez żadnych dodatkowych opłat. Wczoraj wieczorem Epic Games oddało w nasze ręce metroidvanię Axiom Verge, którą możecie zdobyć pod tym adresem przed 21 lutego.

Axiom Verge to niezależny projekt pojedynczego dewelopera Toma Happa. W toku rozgrywki wcielamy się w mężczyznę o imieniu Trace, który po śmierci przenosi się do tajemniczej krainy. Tam szybko okazuje się, że po raz kolejny musi walczyć o przetrwanie. Tytuł jest dwuwymiarową platformówką w realiach science-fiction, w której eksplorujemy kolejne poziomy, zbieramy wyposażenie, a następnie korzystamy z niego w walce z napotkanymi oponentami. Całość ujęto w stylistyce retro przywodzącej na myśl pierwsze odsłony serii Castlevania.

Tytuł trafił na rynek w marcu 2015 roku.

Uczestnicy Games Clash Masters powalczą na gamingowych pecetach Actina
Warriors of the North – dodatek do taktycznego RPG Battle Brothers z datą premiery
Zapowiedziano SKYHILL: Black Mist, kontynuację survivalowego RPG z 2015 roku
Główny projektant KOTOR-a i Dragon Age: Origins – James Ohlen – poprowadzi nowe studio Wizards of the Coast
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.