News

Chernobylite polskiego The Farm 51 z pierwszym zwiastunem

LM, 05.02.2019 15:01 0

Na razie ujawniono jedynie szczątkowe informacje, ale wkrótce mamy otrzymać obszerny materiał wideo.

Studio The Farm 51 opublikowało w sieci krótki zwiastun swojej najnowszej gry – zapowiedzianego w kwietniu minionego roku Chernobylite, czyli horroru z elementami walki o przetrwanie, którego akcja rozegra się na 30 lat po katastrofie nuklearnej w ukraińskiej elektrowni atomowej. Tytuł doczekał się krótkiego, załączonego poniżej zwiastuna, a już niedługo twórcy mają uraczyć nas znacznie obszerniejszym materiałem wideo z gry.

Podczas zabawy w Chernobylite przeniesiemy się do strefy wykluczenia, gdzie na skutek doskonale znanej nam katastrofy wytworzył się wysoce radioaktywny, tytułowy surowiec. Nie wiemy na razie, jakie będzie miał on znaczenie dla rozgrywki, ale twórcy ujawnili, że gra będzie survival horrorem w formie interaktywnej opowieści o spisku, obsesji, miłości i przetrwaniu. W toku rozgrywki stawimy czoła wydarzeniom, które zdaniem deweloperów nie mogłyby rozegrać się nigdzie indziej, ale też nie powinny mieć miejsca w ogóle.

Cóż, zapowiada się niezwykle interesująco, szczególnie jeśli do powyższego dorzucimy fakt, że twórcy skorzystali z technologii skanowania 3D rzeczywistych obiektów Zony, które odtworzy dla nas silnik graficzny Unreal Engine 4. Na pewno będziemy śledzić kolejne doniesienia związane z omawianym projektem, a tymczasem dajcie znać, co o nim sądzicie.

najnowsze