News

Far Cry. Odkupienie w księgarniach jeszcze w tym miesiącu

gram. pl, 04.02.2019 18:10 0

Urban Waite napisał książkę stanowiącą wprowadzenie do wydarzeń ukazywanych w Far Cry: New Dawn. Publikacja ukaże się przed końcem lutego.

27 lutego dojdzie do premiery książki Far Cry. Odkupienie autorstwa Urbana Waite'a - poinformowało wydawnictwo Insignis. Pozycja ta jest prequelem dla najnowszej odsłony serii strzelanek z otwartym światem, Far Cry: New Dawn, którą Ubisoft wyda już w połowie tego miesiąca - 15 lutego. Fani interaktywnej rozrywki dostaną zatem wybór: będą mogli pogłębić wiedzę o poznanym w grze świecie lub w pierwszej kolejności pochłonąć prequel i dopiero potem przystąpić do rozgrywki.

W Far Cry. Odkupienie czytelnicy poznają m.in. Mary May i Willa Boyda. Pierwsza z postaci to miejscowa barmanka, która straciła rodziców w niewyjaśnionych okolicznościach, a jej brat, zachwycony charyzmatycznymi słowami przywódcy Kościoła Bram Edenu, zniknął. Boyd jest z kolei myśliwym, który na życiowym zakręcie wpadł w sidła sekty i teraz na własnej skórze przekonuje się, że to, co dzieje się w hrabstwie, jest dalekie od tego, w co wierzył. Losy obojga bohaterów przetną się w dramatycznych okolicznościach w książce Urbana Waite'a. Gorąco zachęcamy do lektury!

najnowsze