Wideo

Metro Exodus nie dla Steam! Anthem z problemami. CD Projekt Red traci dyrektora kreatywnego - GramTV News

gram.pl, 31.01.2019 10:21 0

Ten odcinek, w którym Epic Store zbroi się z każdym kolejnym dniem, a CD Projekt Red traci dyrektora kreatywnego zajmującego się Cyberpunk 2077...

Wielkie wyjście Metro Exodus ze Steama stało się faktem, a dyskusja na ten temat wcale nie gaśnie. Podobnie jak powraca kwestia problemów Anthem podczas zamkniętych betatestów dla VIPów. Czy uda się wszystkie problemy gry rozwiązać przed jej premierą w lutym? Dodatkowo - dyrektor kreatywny związany z Cyberpunk 2077 odchodzi do Blizzard Entertainment, a swoją premierę ma długo wyczekiwana przez graczy trzecia część Kingdom Hearts i... jest świetnie!

Zapraszamy na kolejny odcinek GramTV News! Dajcie koniecznie znać co myślicie na temat ostatnich wydarzeń w świecie gier.! A jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi filmami - zostaw suba i koniecznie kliknij w dzwoneczek ;)

Poprzednie odcinki GramTV News znajdziecie tutaj!

najnowsze

Poznajcie Sigmę, nowego bohatera Overwatch

Przez cały weekend twórcy bawili się wyśmienicie drocząc się ze społecznością graczy Overwatcha, którzy usilnie próbowali odgadnąć, kim będą mogli zagrać w najbliższej przyszłości. Teraz już wiedzą.