Felieton

Life is Strange 2: Episode 2 "Rules" - zwiastun premierowy

Małgorzata Trzyna, 23 stycznia 2019 13:37 0

Już jutro w ręce graczy trafi kolejny epizod Life is Strange 2, w którym bracia Sean i Daniel uciekają przed policją.

Square Enix External Studios i Dontnod Entertainment udostępnili premierowy zwiastun Life is Strange 2: Episode 2 - "Rules". W tym epizodzie akcja toczy się kilka miesięcy po wydarzeniach z pierwszego odcinka. Sean i Daniel, po tragicznym incydencie w Seattle i objawieniem się nadnaturalnych mocy, uciekają przed policją. Ich sytuacja staje się dużo trudniejsza, gdy nastaje zima. Daniel stopniowo zaczyna się przyzwyczajać do swych umiejętności. Bracia próbują ćwiczyć, by Daniel miał większą kontrolę nad swymi mocami i stanowił mniejsze zagrożenie dla siebie i innych. Równocześnie starają się ukrywać jego zdolności przed światem, który nie okaże zrozumienia. W tym celu ustalają zasady: nigdy nie używać mocy publicznie, nie rozmawiać o nich i uciekać przed niebezpieczeństwem. Jednak 9-letniemu Danielowi będzie trudno się dostosować.

W drugim epizodzie powróci Captain Spirit. Gracze powinni zatem najpierw ukończyć darmowe The Awesome Adventures of Captain Spirit, gdyż w nowym epizodzie Life is Strange 2 zostaną uwzględnione zapisane stany gry z tego tytułu. Epizod "Rules" ukaże się 24 stycznia na PC, PS4 i Xboksie One.

Nowy trailer Rage 2 prezentuje najważniejsze aspekty gry
Warriors of the North – dodatek do taktycznego RPG Battle Brothers z datą premiery
Zapowiedziano SKYHILL: Black Mist, kontynuację survivalowego RPG z 2015 roku
Czerwona Planeta zazieleni się w połowie maja – data premiery Surviving Mars: Green Planet i nowy zwiastun
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.