Felieton

Far Cry: New Dawn - stary wróg i oswojone dziki w nowym zwiastunie

Katarzyna Dąbkowska, 23 stycznia 2019 18:15 0

Bo kto powiedział, że wróg może nie być sprzymierzeńcem...

Far Cry: New Dawn ma zadebiutować już wkrótce, bo za kilka tygodni. Twórcy gry postanowili jednak umilić nam czas oczekiwania i pokazali nowy, świeży zwiastun przedstawiający wątki fabularne. W zwiastunie widzimy jak rozkłada się władza i z kim będziemy walczyć. Przyjdzie nam zawrzeć jednak przymierze z tym, który kiedyś był wielkim wrogiem i przez którego świat znalazł się w tym miejscu, w jakim się znajduje. Nie będziemy jednak zdradzać szczegółów. Zobaczcie sami:

Far Cry: New Dawn ma pojawić się 15 lutego na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4. Gra zabierze nas do świata po wielkiej apokalipsie. Na swojej drodze, jak wspomnieliśmy, spotkamy starego wroga, ale i dwie nowe antagonistki, które postarają się, by uprzykrzyć nam życie. Produkcja jest już ozłocona, więc nie należy spodziewać się niespodzianki w postaci obsuwy.

Nowy trailer Rage 2 prezentuje najważniejsze aspekty gry
Twórcy Jurassic World Evolution zapowiadają Planet Zoo - premiera już w tym roku
The Path Home - ostatnie DLC dla Shadow of the Tomb Raider już dostępne
Trailer Sea of Thieves: Tall Tales - Shores of Gold prezentuje tryb fabularny w grze
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.