Felieton

Przygodówka The Mystery of Woolley Mountain otrzymała demo na PC oraz nowy trailer

Małgorzata Trzyna, 20 stycznia 2019 14:44 0

Gra jest inspirowana takimi tytułami, jak Day of the Tentacle i Monkey Island.

The Mystery of Woolley Mountain to niezależna przygodówka point-and-click od studia Lightfoot Brothers, inspirowana takimi tytułami, jak Day of the Tentacle i Monkey Island. Gra została sfinansowana na Kiclstarterze.

W The Mystery of Woolley Mountain dołączamy do podróżujących w czasie naukowców-specjalistów od muzyki, zwanych Helmholtz Resonators, którzy podejmują się zadania ocalenia grupki dzieci przed złośliwą wiedźmą. Wiedźma więzi dzieciaki na tajemniczej wyspie Woolley Mountain. Każdy z naukowców potrafi grać na instrumencie muzycznym, np. kontrabasie, gitarze, perkusji czy keyboardzie. W grze znajdziemy wiele dziwnych bestii, skonfundowane automaty i pokracznych ludzi z linami.

Tytuł ten ukaże się na PC i Nintendo Switch 29 marca. Grę możemy wypróbować już teraz, sięgając po udostępnione na PC demo.

Nowy trailer Rage 2 prezentuje najważniejsze aspekty gry
Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery
Warriors of the North – dodatek do taktycznego RPG Battle Brothers z datą premiery
Zapowiedziano SKYHILL: Black Mist, kontynuację survivalowego RPG z 2015 roku
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.