Pokemon Go wyrzuca graczy z gry i blokuje konta

Katarzyna Dąbkowska
2019/01/20 13:43
0
0

Niantic zostało powiadomione o poważnym problemie.

Pokemon Go wyrzuca graczy z gry i blokuje konta

Pokemon Go w lipcu tego roku skończy trzy lata. Jeżeli od samego początku jesteście z tą grą, możecie napotkać nie lada problemy. Jak donoszą liczni użytkownicy, gra blokuje dostęp do kont z wysokimi poziomami. Nikt jednak nie potrafił odpowiedzieć dlaczego tak jest.

GramTV przedstawia:

Jeden z użytkowników napisał, że jego kolega ma zablokowane konto od świąt. Starał się odzyskać hasło, jednak żadne próby dostania się na konto nie przynosiły skutku. W końcu zgłosił się do Niantic, które napisało mu, że takie konto nie istnieje i żeby przysłał im dokładne dane. Pomoc twierdziła, iż chodziło najprawdopodobniej o zmianę nazwy konta. Podobnych zgłoszeń pojawiało się jednak coraz więcej. To jednak nie wszystko. Jeżeli taka osoba z usuniętym kontem miała Pokemona na Gymie, każdemu, kto próbował go pokonać zawieszała się gra.

Niantic postanowiło dokładniej zbadać sprawę i okazało się, że faktycznie jest to błąd w grze. Chodziło, jak mówią, o problemy z serwerem. Teraz starają się jednak naprawić ten problem, ale nie wiadomo, ile dokładnie to potrwa.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!