Felieton

Wiedźmin przeniesie się na rajskie wyspy

Katarzyna Dąbkowska, 19 stycznia 2019 11:37 15

Produkcja przechodzi w cieplejsze klimaty.

Wiedźmin to najnowsza produkcja, za którą odpowiada Netflix. Zdjęcia do serialu już ruszyły i odbywają się nie w Polsce, ale na Węgrzech. Nie będą to jednak jedyne lokacje, jakie tam zobaczymy. Jak donoszą liczne źródła, serialowa ekipa przeniesie się w nieco cieplejsze lokacje. Podano do wiadomości, że serial będzie kręcony również na Wyspach Kanaryjskich. Zdjęcia będą odbywały się na trzech wyspach. Mają być nimi Gran Canaria, Teneryfa i La Gomera. Netflix jeszcze nie skomentował sprawy.

Twórcy produkcji potwierdzili, że serialu wystąpią Eamon Farren (Twin Peaks) jako Cahir, Joey Batey (Templariusze) jako Jaskier, Lars Mikkelsen (House of Cards, Sherlock) jako Stregobor, Royce Pierreson (Wanderlust) jako Istredd, Maciej Musiał (1983) jako Sir Lazlo, Wilson Radjou-Pujalte (Dickensian) jako Dara oraz Anna Shaffer (Harry Potter) jako Triss. W serialu Wiedźmin główną rolę odgrywał będzie Henry Cavill. Więcej informacji z pewnością usłyszymy jeszcze w tym roku.

Nie żyje Mya-Lecia Naylor, odtwórczyni roli Triss Merigold w Wiedźminie Netfliksa
Wiemy, kto zagra Master Chiefa w serialu Halo
Jedi: Fallen Order i nowy zwiastun Star Wars: Episode IX. Wiedźmin w Ogrodzieńcu? GramtTV News
Netflix przybliżył datę premiery serialu Wiedźmin
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.